top of page

OTO SERVİS HİZMETLERİMİZ

Her Marka ve Model Aracınızın Bakım, Tamir, Onarım, Arıza Tespit ve Çözümü, Mekanik, Motor, Fren Sistemi, Şanzıman Sistemi, Muayene Hazırlık Gibi İşlemleri Servisimizde Yerine Getirilmektedir.

Hizmetler: Video
Hizmetler: Product Slider
yag bakımı.jpg

PERİYODİK YAĞ VE FİLTRE BAKIMI

Her Marka Aracınızın Periyodik Bakımı

Her Marka ve Model Aracınızın Periyodik Motor Yağı, Hava Filtresi, Yağ Filtresi, Polen Filtresi, Mazot Filtresi, Benzin Filtresi, Antifriz, Hidrolik Fren Yağı, ATF Direksiyon Yağı, Otomatik ve Manuel Vites Şanzıman Yağı Değişim ve Bakım İşlemi İçin Servisimize Davetlisiniz.

Car Disc Brake

FREN SİSTEMİ

Fren Sistemi Bakım ve Değişimi

Her Marka ve Model Aracınızın Fren Sistemi, Fren Balatası, Fren Disk Aynası, Fren Merkezi, Westinhouse, Vakum Pompası, Hidrolik Dot Yağı, Fren Hortumu, ABS Fren Sistemi, EBS Sistemi Değişim, Bakım ve Sorun Çözüm İşlemi AST Otomotiv'de.

5f0dbedb2460f.jpg

GENEL CHECK-UP

365 Gün Genel Ücretsiz Check-up

AST Otomotiv Olarak 365 gün Aracınızın Ücretsiz Genel Check-up İşlemini Yapıyoruz. Gerekli Bilgilendirmeleri Tarafınıza İletiyoruz.

Engine Belt

TRİGER SİSTEMİ

Triger Kayışı ve Eksantrik Zinciri Bakım ve Değişimi

Her Marka ve Model Aracınızın Triger Zincir Seti, Triger Kayışı, Devirdaim Su Pompası, V Kayışı, V Kayışı Gergi Makarası ve Rulmanı, Eksantrik Keçe, Krank Ön Keçe, Yağ Pompası Değişim, Sorun Çözümü ve Bakım İşlemi.

debriyaj-balatasi-degisimi.jpg

DEBRİYAJ BASKI BALATASI

Şanzıman Sistemi Bakımı ve Değişimi

Her Marka ve Model Aracınızın Debriyaj Balatası, Baskı Balata Seti, Baskı Balata Hidrolik Merkezi, Sabit Volant, Hareketli Volant, Şanzıman Yağı, Krank Arka Keçe, Debriyaj Üst Merkezi, Debriyaj Alt Merkezi, Şanzıman Revizyonu, Şanzıman Yağı Soğutucusu, Prizdirek Bilyası Değişim, Sorun Çözüm ve Bakım İşlemi.

Yol yardımı

YOL YARDIM HATTI

7/24 Güvende Kalın

7 gün 24 saat Aracınızla İlgili Herhangi Bir Konuda Bizi Arayabilirsiniz. 

Çözüm Noktasında Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

Araç Akü ve Jumper Kablolar

AKÜ VE ATEŞLEME SİSTEMİ

Akü Bakımı, Kontrol ve Değişimi

AST Otomotiv, aracınızın sorunsuz çalışmasını sağlayacak Akü Testi, Şarj Dinamosu, Alternatör, Marş Dinamosu Testi, Değişim ve Revizyonu deneyimine sahiptir. En kaliteli müşteri hizmetlerini sunuyor ve otomobilinize gözümüz gibi bakıyoruz. Aracınız yeni gibi, kafanız rahat olsun.

Under the Car

ARAÇ MUAYENESI HAZIRLIK

Araç Muayenesi Öncesi Genel Kontrol

Yoğun bir insan olarak araç sorunlarınızın işinizi aksatmasına izin vermeyin. AST Otomotiv tüm sorunları hızlı ve etkili bir şekilde bulmak, onarmak ve parça yenilemek için uygun ekipman ve deneyime sahiptir. Araç Muayenesi ihtiyaçlarınızı çözmek için hemen bizi arayın.

Mechanic's Garage

ARIZA TESPİT VE ÇÖZÜMÜ

Aracınızın Arıza Tespiti ve Çözümü

Önleyici Bakım hizmetlerimiz bizi diğer tamircilerden ayırır. Arıza Tespit ve Çözüm İşlemi İçin Hemen arabanızı AST Otomotiv uzmanlarına bırakın.

IMG_4768.JPG

CONTA YANIK TESTİ

Benzin, Dizel ve Lpg ile çalışan araçlarda motor üst kapak conta kaçaklarını veya motor bloğu çatlaklarını hızlı, ucuz, net bir şekilde tespit etmeye yarayan bir test kitidir.

Günümüzde içten yanmalı motorların hemen hemen hepsi su soğutmalıdır. Yanma haznesinde yakıt yanarken silindir ve motor çok yüksek sıcaklıklara kadar ısınır.

Motor-Rektifiye-isleminde-Degisen-Parcal

MOTOR REVİZYONU

Rektifiye ve motor yenileme nedir? Ne işe yarar?

Rektifiye kelimesini; bir aracı çok uzun süreler kullandınız ve motorda sorunlar başladı veya aldığınız ikinci el aracın motoru sorunlu çıktı yada aracınızın triger kayışı koptuğu durumlarda, sanayiye gittiğinizde bolca duyabilirsiniz.

Hizmetler: Hizmetler
bottom of page